Karrier

Jelentkezni postai úton (8184 Balatonfűzfő, Szállás u.1.), e-mailen (info@niketarg.hu) vagy telefonon (88/451-488) lehetséges.

Targonca electrotechnikai szerviztechnikus

Caterpillar targonca márkaképviselet elektromos targoncák javítására  szerviz munkatársat keres kiemelt, rendkívüli bérezési lehetőséggel, a világ két piacvezető targoncamárkáját kizárólagosan forgalmazó céghez. Magas szintű szakmai továbbképzés, az új innovációk folyamatos megismerése biztosított.

Munkatársakat az alábbi területekre keresünk:

Balatonfűzfői telephelyre targonca electrotechnikai szerviztechnikus munkakörre

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Biztos szakmai háttér/tudás, aktív, több éves folyamatos szakmai tapasztalat, autóelektronikában
  • Számítástechnika felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

Alapfokú angol nyelvtudás.

Végzettség:

  • Autó-villamossági-szerelő
  • Autóelektronikai műszerész

Egyéb információ az állásról:

Cégünkről honlapunkról tájékozódhat: www.niketrans.hu , www.nikerent.hu

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát az info@niketarg.hu email címre!

Raktáros/Anyagbeszerző – Balatonfűzfő

A Niketrans Targonca Kft.

keres

pozícióba kollégát.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Jó műszaki érzék
  • Raktározási tapasztalat
  • Középszintű számítógépes ismeretek
  • Targoncavezetői jogosítvány előny

Feladatok:

  • Anyagok, alkatrészek beszerzése (kb. napi 4 óra)
  • Alkatrészek műszaki beazonosítása, megrendelése
  • Alkatrészek beérkeztetése, rendszerbe könyvelése
  • Raktári feladatok elvégzése, alkatrész kiszolgálás
  • Készletek folyamatos nyomon követése
  • Anyagmozgás számítógépes rögzítése (vállalatirányítási rendszerben)
  • Alkatrészek kiszállításának előkészítése

A munkáltató ajánlata:

  • Hivatalosan bejelentett munkaviszony, hivatalos elszámolás, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • 8 órás, egyműszakos munkavégzés (6-14.30)
  • Fiatal, lelkes csapat

A munkavégzés helye:

Balatonfűzfő

A munkáltató profilja:

A Niketrans Targonca Kft. két világmárka kizárólagos forgalmazásával, minőségi targoncák, adapterek, kiegészítők értékesítésével, szervizelésével, bérbeadásával foglalkozó, több évtizede sikeres magyar cég toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét a mihaly.kovacs2@niketarg.hu e-mail címre!

magyarországi forgalmazó:
NIKETRANS RENT KFT,
cím: 8184 Balatonfűzfő, Szállás u. 1.
Telefon: +36 88 451 488 // E-mail: info@niketarg.hu
Új HC Li-os (CATL) elektromos targonca AKCIÓ!
Új HC Li-os elektromos targonca piacvezető, prémium (CATL) akkumulátorral 17 990 USD + ÁFA-tól!

tovább

Aktuális akcióink